Avallon - oferta dla inwestorów ( Avallon Sp. z o.o. )

Witamy na stronie firmy Avallon, która zajmuje się pozyskiwaniem lokalizacji, wyszukiwaniem terenów pod planowną inwestycję. Avallon wykonuje również odpowiednie raporty z obszaru poszukiwań proponowanego miejsca lokalizacji bazowej i jest doskonałym partnerem w takich celach.

Zapraszamy siedziby Avallon w Poznaniu i oddziału w Katowicach.

polski english deutsch
Home

Oferta dla inwestorów

Rynek energii odnawialnej w Polsce jest dobrym miejscem do inwestowania ze względu na duży potencjał wzrostowy, który wynika m.in. z przewidywanego szybkiego wzrostu zapotrzebowania na energię elektryczną w Polsce oraz przyjętych przez Polskę zobowiązań dotyczących produkcji energii ze źródeł odnawialnych. Konieczności zwiększania produkcji „zielonej energii” towarzyszą mechanizmy wsparcia finansowego opartego na tzw. świadectwach pochodzenia energii oraz system dotacji z funduszy unijnych i krajowych.
Elektrownia wiatrowa jest przedsięwzięciem, które może przynieść różne korzyści, w zależności od przyjętego modelu inwestowania. Podstawową korzyścią są przychody ze sprzedaży energii elektrycznej oraz świadectw pochodzenia (tzw. „zielonych certyfikatów”). Elektrownia wiatrowa może również stanowić własne źródło zasilania dla przedsiębiorstwa – dla stabilności zasilania dodatkowo wsparte energią elektryczną z sieci energetycznej. Przedsiębiorstwo posiadające własną elektrownię wiatrową może pozyskiwać taniej energię elektryczną, uzyskiwać dochód ze sprzedaży świadectw pochodzenia oraz szczycić się swoją działalnością przyjazną dla środowiska naturalnego.

Avallon Sp. z o.o. jest w trakcie realizacji kilkunastu projektów z dziedziny energetyki wiatrowej, które znajdują się na różnych stopniach zaawansowania. Wszystkie prowadzone przez nas projekty optymalizujemy pod kątem opłacalności inwestycji i minimalizacji ryzyka. Proponujemy Państwu inwestycję w prowadzone przez nas projekty wiatrowe. Zainteresowane osoby lub firmy prosimy o bezpośredni kontakt w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i zasadami współpracy.

oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości
oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości
oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości