Avallon - linki ( Avallon Sp. z o.o. )

Witamy na stronie firmy Avallon, która zajmuje się pozyskiwaniem lokalizacji, wyszukiwaniem terenów pod planowną inwestycję. Avallon wykonuje również odpowiednie raporty z obszaru poszukiwań proponowanego miejsca lokalizacji bazowej i jest doskonałym partnerem w takich celach.

Zapraszamy siedziby Avallon w Poznaniu i oddziału w Katowicach.

polski english deutsch
Home

Oferta dla właścicieli nieruchomości

Jeśli jesteście Państwo właścicielami nieruchomości (działki, budynku, kamienicy, hali) położonej na terenach zamieszkałych lub w pobliżu skupisk ludzkich, obszarów biurowych lub usługowych i zamierzacie ją Państwo korzystnie wynająć lub wydzierżawić – prosimy o kontakt.

W związku z ciągłym rozwojem technologii komunikacji mobilnej oraz ze wzrostem liczby abonentów i rozszerzaniem zakresu usług świadczonych przez operatorów, cały czas „zagęszczamy” i modernizujemy istniejącą sieć. Sprawdzimy przydatność Państwa lokalizacji i przeprowadzimy negocjacje z operatorem telekomunikacyjnym, a następnie przeprowadzimy uzgodnienia i prace projektowe oraz doprowadzimy do uzyskania pozwolenia na budowę. Finalnie wybudujemy i zainstalujemy stację bazową.

oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości
oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości
oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości