Avallon - linki ( Avallon Sp. z o.o. )

Witamy na stronie firmy Avallon, która zajmuje się pozyskiwaniem lokalizacji, wyszukiwaniem terenów pod planowną inwestycję. Avallon wykonuje również odpowiednie raporty z obszaru poszukiwań proponowanego miejsca lokalizacji bazowej i jest doskonałym partnerem w takich celach.

Zapraszamy siedziby Avallon w Poznaniu i oddziału w Katowicach.

polski english deutsch
Home

Nasza działalność

Avallon Spółka z o.o. od początku swego istnienia bierze czynny udział w dynamicznym rozwoju technologii łączności bezprzewodowej w Polsce, skupiając się na kompleksowej obsłudze inwestycji w branży telefonii komórkowej. Naszym pierwszym Klientem, z którym współpraca nadal się rozwija, jest Polska Telefonia Komórkowa – Centertel Sp. z o.o., operator sieci komórkowej Orange. Z czasem do grona naszych Klientów dołączali kolejni operatorzy telefonii komórkowej: Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., operator sieci Era, Polkomtel SA, operator sieci Plus, i ostatnio - Sferia SA.
Realizując zadania dla naszych Klientów przeprowadziliśmy setki postępowań administracyjnych na wszelkich szczeblach i wybudowaliśmy ponad 200 obiektów telekomunikacyjnych różnych typów, w tym ciężkie wieże transmisyjne.
Do dziś telekomunikacja bezprzewodowa jest jednym z podstawowych obszarów naszej działalności .

oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości
oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości
oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości