Avallon - historia ( Avallon Sp. z o.o. )

Witamy na stronie firmy Avallon, która zajmuje się pozyskiwaniem lokalizacji, wyszukiwaniem terenów pod planowną inwestycję. Avallon wykonuje również odpowiednie raporty z obszaru poszukiwań proponowanego miejsca lokalizacji bazowej i jest doskonałym partnerem w takich celach.

Zapraszamy siedziby Avallon w Poznaniu i oddziału w Katowicach.

polski english deutsch
Home

Historia

Avallon Sp. z o.o. istnieje od maja 2000 roku. Nasza działalność od początku zorientowana była na obsługę inwestycji infrastrukturalnych.

Wykorzystując dynamiczny rozwój telekomunikacji bezprzewodowej w Polsce, skupiliśmy się na kompleksowej obsłudze inwestycji w tej branży. Naszym pierwszym Klientem, z którym współpraca nadal się rozwija, jest Polska Telefonia Komórkowa – Centertel Sp. z o.o., operator sieci komórkowej Orange. Z czasem do grona naszych Klientów dołączali kolejni operatorzy telefonii komórkowej: Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., operator sieci Era, Polkomtel SA, operator sieci Plus, i ostatnio - Sferia SA.

Realizując zadania dla naszych Klientów przeprowadziliśmy setki postępowań administracyjnych na wszelkich szczeblach i wybudowaliśmy ponad 200 obiektów telekomunikacyjnych różnych typów, w tym ciężkie wieże transmisyjne.

Wobec rosnącego znaczenia energetyki wykorzystującej odnawialne źródła energii i konieczności budowy infrastruktury dla tej gałęzi gospodarki – w 2007 roku rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o obsługę inwestycji z zakresu energetyki wiatrowej.

W związku z przewidywanym rozwojem rynku biogazu w Polsce, w roku 2009 uzupełniliśmy naszą ofertę o obsługę inwestycji związanych z technologiami biogazowymi.

oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości
oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości
oferta współpracy dla właścicieli nieruchomości